אודות תעצומות

תעצומות, עמותה ללא כוונת רווח שהוקמה בשנת 2012 ביוזמתה של רות רואי וינשטיין על בסיס חזונו של פרופ' גרשם זיצ'ק מתוך ידיעה, המבוססת על מחקר רב שנים, כי בגופנו טמונות יכולות ריפוי.

 

יכולות אלו  מועצמות כאשר המבריא מודע להן, לוקח אחריות ופועל להביאן לידי ביטוי.

 

בתעצומות מתבוננים על הסרטן בעיניים בריאות ולוקחים אחריות על תהליך הריפוי וההחלמה.

 

העמותה משמשת כאור וכמגדלור למאות אנשים העוברים את המסע.

 

מתנדבי תעצומות, שחוו על בשרם את הבלבול, הכאב וחוסר האונים הכרוכים בקבלת הידיעה, פועלים מתוך תחושת שליחות ושואפים להביא לידיעת הציבור את הידע העדכני והאמין ביותר בנושא כמו גם להציע תמיכה וסיוע לפונים אליהם.

 

הפונים לתעצומות מקבלים סיוע לבניית תכנית הוליסטית אישית לריפוי ולהחלמה אשר מבוססת על שילוב שיטות המעצימות את יכולות הריפוי הטבעיות של הגוף, מה שקרוי בשפת תעצומות חוכמת הגוף.

 

שיטות הריפוי הטבעי כוללות כלים לגיוס כוחות הנפש והתודעה וכלים נוספים מתחום הרפואה המשולבת, בתאום ובנוסף לטיפולי הרפואה המודרנית.

 

בשפת תעצומות – אנחנו לא חולים בסרטן אלא פוגשי סרטן הפועלים על מנת להרדימו במטרה לחיות חיים מלאים וטובים במשך שנים ארוכות.

 

העמותה מקיימת פעילויות לפוגשי הסרטן, לבני משפחותיהם ולמלווים, כדי לאפשר לכל אחד לבחור לעצמו את הכלים והשיטות המתאימות לו לצורך חיזוק המערכת החיסונית, צמצום הסבל והקטנת  תופעות הלוואי של הטיפולים המודרניים.

 

אנו מאתרים, בוחנים ומנגישים מגוון רחב של שיטות וכלים בעלי פוטנציאל לסיוע בתהליך ההחלמה על מנת להביאם לידיעת ציבור הפונים אלינו.

 

במרכזי הפעילות שלנו מתקיימים  כנסים ומפגשים, נערכים תרגולים שבועיים, סדנאות יום וסדנאות סוף שבוע וכן ערבים פתוחים. כל הפעילויות פתוחות לקהל הרחב, במחיר שווה לכל נפש.  בפעילויות אלה ניתנת הזדמנות לפגוש, לשתף ולהשתתף, להתחזק ולחזק והכל באוירה נינוחה, אופטימית  ושמחה.

 

במסגרת תעצומות אישי, מבריאים ותיקים ומנוסים פועלים יחד לסייע, לתמוך ולספק מידע לפונים החדשים.

 

באמצעות אתר האינטרנט, הניוזלטר והפעילויות השונות אנחנו מפיצים את המידע שברשותנו כדי לאפשר לכל אחד להיחשף ולהתנסות בשיטות להרדמת הסרטן  על מנת לגייס את כוחות הריפוי הטבעיים המצויים בכל אחד מאיתנו.

 

מטרותינו:

- להרחיב את הפעילות למרכזים נוספים ברחבי הארץ.

- לאפשר לכל מי שהסרטן נגע בחייו להיות חלק מקהילת תעצומות ולהתנסות בדרכה.

- להביא, בכל עת, את השיטות והכלים החדשניים והיעילים ביותר לגיוס הכוחות הטבעיים 
  לריפוי הגוף והנפש.

 

מי אנחנו

 

פרופסור גרשם זיצ'ק

רופא וחוקר סרטן שהתווה את הדרך על בסיס מחקרים שנערכו במשך שנים. החל את דרכו כרופא משפחה ובמקביל התמחה בפתולוגיה. בהמשך הצטרף למרכז האמפרי לביולוגיה התפתחותית ולחקר הסרטן שבפקולטה לרפואה בירושלים. פרופסור זיצ'ק חוקר את השיטות השונות של הרפואה המשולבת ואת היעילות הרפואית שלהן, נפגש עם מטפלים ועם מבריאים ולומד את דרכי הריפוי שלהם. להרחבה על פרופסור זיצ'ק והדרך שהתווה לחצו כאן.

 

רות רואי וינשטיין – נשיאת תעצומות

יזמה והקימה את תעצומות בהמשך למסעה  האישי.

בעלה נפרד מהעולם בסבל עצום כתוצאה ממחלת הסרטן והותיר את המשפחה בכאב עמוק. שנה לאחר מכן פגשה באופן אישי את הסרטן והפעם חוותה את הטראומה על בשרה. כאן החל מסעה האישי, מסע של חיפוש אחר דרך אחרת. השיטות, הטיפולים והמטפלים המופלאים שפגשה היו המניע והמנוע להקמת העמותה, במטרה לחלוק ידע זה ולעזור לכל מי שעובר את המסע.

במקצועה רות מאמנת אישית ועסקית ועוסקת ביזמות.

 

המתנדבים המפעילים את תעצומות

רות וצוות המתנדבים שהתאגדו סביב חזונו של פרופסור זיצ'ק, אימצו את דרך החיים שמציעה תעצומות.  כולם משתמשים בחיי היומיום בכלים, בידע ובניסיון שנצבר ופועלים  מתוך תחושה של שליחות ואמונה בדרך. 

 

 

הערה: המונח רפואה משולבת מתייחס לטיפולים מתחום הרפואה המשלימה (אלטרנטיבית), הניתנים בשילוב עם הטיפול הקונבנציונאלי על מנת למזער את שיעור וחומרת הסימפטומים של המחלה ותופעות הלוואי של הטיפולים, לחזק ולאזן את הגוף ולקדם החלמה מלאה בסיום הטיפולים. 

 

לשאלות ומידע כללי: שרה 050-6765010

 

לתמיכה ועצה אישית: "תעצומות אישי״: 053-5285915

 

לייעוץ נטורופתי חינם: מיקוליביה - 1700-70-44-99