ברוכים הבאים לאתר תעצומות - גיוס כוחות לריפוי מסרטן

עמותת תעצומות הוקמה למען כל מי שמחלת הסרטן נגעה בחייו והוא מחפש דרכים נוספות להבראה, לחיזוק ולשיפור איכות החיים.

גם אנחנו, מקימי העמותה והפעילים בה, עמדנו במקום שבו עומדים אתם כעת. חווינו את הבלבול, החרדה והכאב המתלווים לקבלת הבשורה הקשה.  אך כעבור זמן תחושת היאוש והחידלון הראשונית התחלפה בהחלטה לקחת לידינו את האחריות לניהול המחלה ולעשות את המרב כדי להחלים ולשפר את איכות החיים שלנו.

ברוח חזונו של פרופסור גרשם זיצ'ק, בוגר הפקולטה לרפואה של האוניברסיטה העברית, חבר החידה לביולוגיה התפתחותית וחקר הסרטן באוניברסיטה העברית בירושלים והיועץ הרפואי של תעצומות, בחרנו להשקיע את האנרגיה שלנו בטיפוח ידע על חוכמת הגוף הטבעית שיכולה לסייע בתהליך הריפוי ולהגביר את יעילות הטיפולים שמציעה הרפואה המודרנית.  

לא מדובר בניסים או במעשי כשפים. טובי הרופאים והחוקרים יודעים כיום כי קיים קשר הדוק בין הגוף והנפש וכי ניתן  להשפיע על תופעות פיזיות המתרחשות בגופנו באמצעות חוכמת הגוף,  המודעת והלא מודעת.

עמותת תעצומות  פועלת מתוך תחושה עמוקה של שליחות ואמונה בדרכה ומציעה ללוחמים בסרטן תמיכה, ידע ובשורה של תקווה. שמנו לנו למטרה לעשות לכם היכרות עם הגישה ההוליסטית לריפוי, המציעה לשלב בטיפולים של הרפואה הקונבנציונאלית גם גיוס של כוחות הנפש והתודעה, בצד תזונה בריאה ופעילות גופנית מותאמת. 

אנו מציגים בפני הפונים אלינו מגוון רחב של טיפולים ושל מטפלים הפועלים בהתאם לרוח העמותה. כל זאת במטרה לאפשר לכל אחד ואחת מכם לבנות לעצמו תכנית הבראה אישית שמתאימה לצרכיו ומבלי לקבוע עדיפות לטיפול/מטפל מסוים או להמליץ עליו.

הנכם מוזמנים להירשם לקבלת דף מידע חודשי, לפנות אלינו בטלפון או באמצעות האתר, להיפגש עמנו ולהשתתף בפעילויות שאנחנו מציעים.  ואם תרצו, תוכלו  לקבל מפרופסור גרשם זיצ'יק הכוונה חינמית לבניית תכנית הבראה אישית.

ההרשמה לתעצומות אינה כרוכה בתשלום או במחוייבות כלשהיא. כל המידע שתמסרו לנו ישמר בסודיות מוחלטת ולא יועבר לשום גורם אחר.  

אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו למסע של העצמה אישית, נפשית וגופנית.

באהבה רבה ובאיחולי בריאות שלמה,      
צוות תעצומות
   

 

הבהרה: האמור כאן אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי או אחר. "תעצומות" לא תהיה אחראית לבחירה במטפל כזה או אחר או באחת משיטות הטיפול שמוצגות באתר או במסגרת פעילויות העמותה.

 

תעצומות - גיוס כוחות גוף נפש ותודעה לריפוי סרטן (רפואה משלימה)