תעצומות - עמותה ללא כוונת רווח שהוקמה בשנת 2012 על ידי רות רואי וינשטיין ופרופ' גרשם זיצ'ק.

 

בזכות הידע הרב שצברה העמותה עם השנים, החלטנו לצאת במיזם חדש ומשמעותי גם  לארגונים, במטרה להביא ידע חדשני ואפקטיבי לציבור הרחב וכך לתרום לבריאותו.

בשנים האחרונות העלייה בתחלואה עולה ובתי החולים מתמלאים באנשים עם מחלות כרוניות קשות.

 

היום ישנם מחקרים רבים המצביעים על קשר ברור בין תפריט תזונתי מיטבי, פעילות גופנית מאוזנת ומצב נפשי מאוזן וחיובי לשמירה על בריאותינו הכללית ומניעת מחלות.

תעצומות מספקת לפוגשי סרטן ובני משפחותיהם תמיכה וליווי בתחום הרפואה המשולבת ביחד עם הרפואה הקונבנציונלית.

העמותה מתופעלת בעיקרה ע"י מתנדבים אשר פגשו סרטן וחוו על בשרם את הבלבול, הכאב וחוסר האונים הכרוכים עם קבלת הידיעה ועם המשך הטיפול במחלה. המתנדבים פועלים מתוך תחושת שליחות ושואפים להביא לידיעת הציבור את הידע העדכני והאמין ביותר ומציעים תמיכה, ליווי וסיוע.

אנו מציעים לכם מגוון רחב של הרצאות וסדנאות מעוררות השראה ומוטיבציה, המעניקות כלים פרקטיים לקידום אורח חיים בריא לעובדים ובני משפחותיהם כחלק מחיי היום יום.

 

אנו מאמינים כי הרצאות אלה יעודדו ויניעו את העובדים ובני משפחתם לשינוי בתחומים הנ"ל כך שהארגון ירוויח עובד מאוזן, בריא ופרודוקטיבי יותר.

ההרצאות והסדנאות מועברות על ידי מיטב מרצים מומחים מתחומים שונים:

רופאים, אחיות אינטגרטיביות, נטורופתים, מטפלים רגשיים, מטפלים בתנועה, רופאים סינים, מאמנים מלווים אישיים ועוד.

ההרצאות  יתקיימו במתכונת זום. משך כל הרצאה  שעה שתכלול גם חלק אינטראקטיבי של שאלות ותשובות. בכל הרצאה ישתתפו עד 25 משתתפים על מנת לאפשר לעובדים להשתתף באופן פעיל בקבוצה אינטימית ומחבקת ולהרגיש נוח לשאול שאלות כדי להפיק את המירב והמיטב מכל הרצאה.

כל ההכנסות מהפעילויות מהוות תרומה לעמותת תעצומות הפועלת למען פוגשי הסרטן ובני משפחותיהם שידם אינה משגת להשתתף בפעילויות העמותה.
 

תרומה זו  מהווה הוצאה מוכרת לפי סעיף 46.  

עלות שעת הרצאה: 1250 שח - כחמישים שקלים למשתתף

אנו מאמינים כי הדרך לחיות חיים בריאים, שמחים ומלאי עניין תלויים בטיפוח עם מה שאנחנו קוראים לו שלושת ה-ת' תנועה, תזונה ותודעה.

מעניקה לגופנו את החוסן והאימון הדרושים לו כדי לעמוד בפגעי הטבע והזמן.

תנועה

 נותנת לנו את המזון הדרוש כדי לשמור על מערכת חיסונית בריאה ולהיות מוגנים ועמידים גם בזמן מחלה וגם בעיתות בריאות.

תזונה

 תרגול יומיומי של מודעות על מנת להגביר את האושר, השמחה, השלווה וכמו כן לדעת להתמודד טוב יותר עם מצב משבר, חוסר וודאות ומגוון רגשות לא נעימים.

תודעה

בשפת תעצומות - אנחנו לא חולי סרטן, אלא פוגשי סרטן. למסע אנחנו קוראים "חדר הכושר של הסרטן" ומאמינים כי זו הזדמנות לתחילתם של חיים חדשים.

המרצים שלנו

שרון בר גיל

הרבליסטית קלינית, עוסקת בליווי תזונתי של מתמודדים עם סרטן, בעלת קליניקה פרטית, מרצה ומעבירה סדנאות לבישול ואכילה להפחתת הסיכון לתחלואה בסרטן.


כתבה ספר "תשעים אחוז בריא - לבשל ולאכול בריאות טובה"

 

הרצאה שהעבירה בתעצומות: תזונה לחיזוק מערכת החיסון

ד"ר עודד שראל

 רופא, פיזיולוג, משפטן. עבד בהדסה בפנימית וקרדיולוגיה. עוסק בחקר תופעות חשמליות ותדרים בגוף. לומד ונוגע בנושאים רבים: בודהיזם, קבלה, רפואת תדרים, ביו אנרגיה, פיזיקה קוונטית , עוד ועוד.  מפתח השיטה – "הידע הרביעי"™ -  איך להגיע לתודעה עמוקה של מה שאני לא יודע שאני כן יודע. להגיע למאגרי ידע וחוכמה שלי, שהרעש והלחץ  של החיים מסתירים ממני ויכולים להיות המפתח להבראה שלי.

 

הרצאה שהעביר בתעצומות: "רפואה מחוץ לקופסא" - גישה מעשית ללקיחת אחריות ולהוביל את הקורה לי.   

ד"ר נמרוד שיינמן

 מבכירי רפואת גוף-נפש בארץ ובעולם, ד"ר ברפואה נטורופתית, מייסד המרכז הישראלי לרפואת גוף-נפש והמרכז לקשיבות בחינוך, לשעבר ראש תחום גוף-נפש ביחידה לאונקולוגיה אינטגרטיבית, מרכז דוידוף, בי"ח בילינסון.


הרצאה אפשרית: "תעצומות ורוח האדם - על העוצמה שבעצמי הפנימי"

יוסי מורגנשטרן

 מומחה בעל ניסיון של 35 שנים ברפואה סינית מסורתית.

מורה בכיר לצ'י קונג, מרצה מוביל לרפואה סינית, מנחה סדנאות וקבוצות לבריאות ולהתפתחות אישית בארץ, באירופה ובסין. מורה מוסמך בשיטת פלדנקרייז.

מנהל "מרכז מורגנשטרן" בכפר שמריהו - מרכז משולב לריפוי, להתחדשות ולבריאות ובי"ס להכשרת מטפלים. פעיל למען ריפוי המדינה ברמת הפרט והחברה. אדריכל.

 

הרצאות אפשריות: "כלים פרקטיים לשיפור הבריאות מתוך הרפואה הסינית", "בריאות הגוף וחוסן הנפש" , "כלים מעשיים לשינוי תפיסה להתמודדות עם תקופה מאתגרת זו".

צרו איתנו קשר

לייעוץ אישי 

למידע כללי

websymbol_youtube.png

המסע שלכם מתחיל כאן! 

עמותת תעצומות ע"ר 580558138

בנק: U- BANK 26 מקבוצת הבינלאומי, חשבון מספר 45454

סניף 272 ,כיכר המדינה, תל-אביב 

© 2020 כל הזכויות שמורות לעמותת ״תעצומות״