לייעוץ אישי מוזמנים להתקשר ל"תעצומות אישי"-  053-5285915 
לבירורים שונים ומידע על ארועים מוזמנים להתקשר ל- 055-9193106
 המייל שלנו לכל דבר ועניין  office@taatzumot.com 
  • Black Facebook Icon

© 2020 כל הזכויות שמורות לעמותת ״תעצומות״  |  Proudly created with Wix.com

איורודה – תרופות ביתיות 3 כוכבים

עודכן ב: 5 ינו 2019

מחבר: ואסאנט לאד

תיאור הספר: ספר התרופות הביתיות השלם על פי האיור וודה, הוא ספר יחיד המציע חלופות טבעיות לתרופות ולשיטות הריפוי המקובלות. הוא מפרט את התרופות המסורתיות על פי האיורוודה - הרפואה ההודית המסורתית, בת 5,000 השנים - הכוללת תזונה, פורמולות צמחיות, חליטות תה, שמנים ארומאטיים, טכניקות נשימה, מדיטציה ויוגה. התכשירים הטבעיים המפורטים בספר נועדו לטפל במגוון רחב של בעיות בריאותיות והם זמינים לרכישה בחנויות הטבע בארץ, או בחו"ל דרך האינטרנט.

הספר מהווה מדריך מקיף ונוח לשימוש, המורכב משלושה חלקים: שני החלקים הראשונים עוסקים בפילוסופיה ובפרקטיקה של האיורוודה. החלק השלישי מסודר אלפביתית ובו מפורטות למעלה מ-100 בעיות בריאותיות עם פתרונות איורוודיים, כמו: כאבי ראש, שפעת, התקררות, כאב שיניים, כאב גרון, רמה גבוהה של כולסטרול בדם, יתר לחץ דם, בעיות ראייה, חרדה, דיכאון ועוד.

בנוסף, מסביר ד"ר לאד בספרו מדוע הפרה של האיזון בגוף גורמת לעתים קרובות להתפרצות של מחלה, וכיצד ניתן לשקם את הגוף בעזרת תרופות הודיות מסורתיות ולהשיב את הסדר הטבעי על כנו. ספר מיוחד זה מהווה מדריך רב-ערך לפתרון בעיות בריאותיות מסוגים שונים, כולל מצבים כרוניים ומתאים את הפתרונות באופן ספציפי לאופיו (דושה) של המטופל. בעזרת שאלון המובא בתחילת הספר (ניתן גם להורדה מאתר פוקוס), יכול הקורא לאבחן את אופיו ולהתאים את אמצעי הטיפול על פי המאפיינים הגופניים והנפשיים האישיים שלו, על מנת להגיע לאיזון מושלם של גוף ונפש.הספר נערך מדעית והותאם לישראל, בידי יגאל קוטין, מטפל באיורוודה.ד"ר ואסאנט לאד הוא מומחה בעל שם עולמי באיורוודה. הוא למד רפואה איורוודית והתנסה גם ברפואה מערבית. ד"ר לאד החל את הקריירה המקצועית שלו בפונה שבהודו כמנהל הרפואי של בית החולים האיורוודי ומשם עבר לארה"ב וייסד את המכון האיורוודי באלבוקרק, ניו-מקסיקו. ד"ר לאד כתב עשרות ספרים בנושא והוא מרצה מבוקש בסדנאות ובסמינרים לאיורוודה.


הוצאה: פוקוס נתרם על-ידי: הוצאת פוקוס