לייעוץ אישי מוזמנים להתקשר ל"תעצומות אישי"-  053-5285915 
לבירורים שונים ומידע על ארועים מוזמנים להתקשר ל- 055-9193106
 המייל שלנו לכל דבר ועניין  office@taatzumot.com 
  • Black Facebook Icon

© 2020 כל הזכויות שמורות לעמותת ״תעצומות״  |  Proudly created with Wix.com

בריא לתמיד 3 כוכבים

עודכן ב: 4 ינו 2019

מחבר: ד"ר מארק היימן וד"ר מארק ליפוניס

תיאור הספר: הספר שובר את מיתוס התרופות, שלא מטפלות בגורמים למחלות, ומציע תוכנית בת 6 שבועות שתעשה אתכם בריאים יותר לכל ימי חייכם

שני רופאים מומחים ברפואה מונעת, שוברים את מעגל הקסמים של "פיתרון מהיר לבעיה באמצעות תרופה", המוכר היטב לכולנו. במקום זאת, הם מציעים תוכנית חלופית, שמזהה תחילה את הגורמים למחלה ולאחר מכן מטפלת בהם – במקום רק להסוות את תסמיניה.

הטיפול הרפואי נשלט כיום בידי כוחות רבים: קופות החולים וחברות התרופות המחפשות רווחים קלים, רופאים מותשים ועמוסי עבודה, שמוצאים אך בקושי זמן לשוחח עימכם לפני שהם רושמים לכם מרשם או שולחים אתכם למומחה אחר. במצב זה, האם יש מישהו שמעוניין בכך שתהיו בריאים?

תוכנית המניעה והטיפול המוצגת בספר זה, שנבנתה בידי שני רופאים ששרדו מחלות קשות, תסייע לכולם – לזקנים, לצעירים, לבריאים ולחולים כאחד. ההבטחה הטמונה בתוכנית היא עצומה – תוחלת בריאות שתואמת לתוחלת החיים. כשתיישמו את התוכנית תחוו עלייה ברמת האנרגיה, ירידה במשקל, שיפור במצב הרוח והזיכרון, עיכול טוב יותר, שינה עמוקה, לחץ ומתח מופחתים ועוד.

מחברי הספר מגלים את המקור של למעלה מ-90% מהמחלות הנפוצות של ימינו, החל בסרטן ומחלות לב וכלה בסוכרת, שבץ ומחלת אלצהיימר. הם מציגים את 5 הכוחות הגורמים למחלה – רפש (תת-תזונה), שחיקה (חילוף חומרים לקוי), חוֹם (דלקת), פסולת (נטרול רעלים לקוי) וחלודה (נזק חמצוני).

הוצאת ספרים: פוקוס נתרם ע"י: פוקוס