לייעוץ אישי מוזמנים להתקשר ל"תעצומות אישי"-  053-5285915 
לבירורים שונים ומידע על ארועים מוזמנים להתקשר ל- 055-9193106
 המייל שלנו לכל דבר ועניין  office@taatzumot.com 
  • Black Facebook Icon

© 2020 כל הזכויות שמורות לעמותת ״תעצומות״  |  Proudly created with Wix.com

כוחה של מנוחה 3 כוכבים

עודכן ב: 4 ינו 2019

מחבר: דר' מתיו אדולנד

תיאור הספר: מדוע שינה בלבד אינה מספיקה. !מנוחה היא לא בזבוז זמן. מנוחה מהווה צורך ביולוגי חיוני שנועד לשיקום, לחיזוק ולהתחדשות של הגוף האנושי. מנוחה מהווה נתיב עיקרי להישרדות שלנו. כדי לחיות, אנו זקוקים למנוחה בדיוק כשם שאנו זקוקים למזון.

מנוחה היא התרופה הנחוצה לכולנו כדי לעמוד בקצב החיים המודרני, שבו הלב, המוח ומערכת העצבים המרכזית מתפקדים בעומס-יתר. ד"ר אדלונד ערך מחקר קליני על מאות מטופלים וגילה שלאנשים רבים חסרה מנוחה נכונה ויעילה. רובנו חושבים בטעות ששינה לבדה מספיקה על מנת לחדש כוחות ולהעניק לנו תחושה של רעננות אמיתית, אך הספר מוכיח שבנוסף לשינה נדרשים לנו סוגים נוספים של מנוחה.

ד"ר אדלונד מזהה ארבעה סוגים של מנוחה פעילה: מנוחה גופנית, מנוחה נפשית, מנוחה רוחנית ומנוחה חברתית (אפילו יחסי מין יכולים להשיג תוצאות נהדרות, כי הם בהחלט צורה מהנה של מנוחה חברתית). שתי המנוחות - הפעילה והפסיבית - יכולות להתבצע במקביל לכל אורך היום ולעזור זו לזו בצורה מדהימה.

הספר מפרט לעומק את כל צורות המנוחה הרצויות ומתווה תוכנית מנוחה חדשנית והדרגתית, בת שלושים יום, שתלמד אתכם כיצד ליישם אותן בשגרת יומכם, בעזרת טכניקות פשוטות ומהנות, שתוכלו לקחת אתכם לכל מקום בו אתם נמצאים. ספר זה יעזור לכם להכניס מהפך גם בהרגלי השינה שלכם. אם תישנו נכון תוכלו לשלוט במשקל שלכם, תלמדו טוב יותר, הזיכרון שלכם יהיה חד יותר, תיראו טוב יותר ותרגישו ערים וערניים הרבה יותר.

על המחבר: ד"ר מתיו אדלונד (M.D. , M.O.H. ) הוא מנהל המרכז לרפואה על-פי השעון הביולוגי בפלורידה ונחשב למומחה בינלאומי בכל הקשור לבריאות, שינה והשעון הביולוגי. ד"ר אדלונד הוא מרצה מבוקש בנושאים אלה. הוא כתב עליהם מספר ספרים ופרסם מאות מאמרים בכתבי-עת מקצועיים ובעיתונים פופולאריים. אתם מוזמנים לבקר באתר שלו:www.therestdoctor.com.

הוצאת ספרים: פוקוס נתרם ע"י: הוצאת פוקוס