לייעוץ אישי מוזמנים להתקשר ל"תעצומות אישי"-  053-5285915 
לבירורים שונים ומידע על ארועים מוזמנים להתקשר ל- 055-9193106
 המייל שלנו לכל דבר ועניין  office@taatzumot.com 
  • Black Facebook Icon

© 2020 כל הזכויות שמורות לעמותת ״תעצומות״  |  Proudly created with Wix.com

ללא פרויד ללא פרוזאק 4 כוכבים

עודכן ב: 4 ינו 2019

שם המחבר: ד"ר סרוואן-שרייבר

תיאור הספר: הספר מביא גישה חדשה לרפואת הרגשות. למרות שבעולם המערבי פורחים תחומי הפסיכותרפיה והטיפול התרופתי בבעיות נפשיות יותר מאשר אי - פעם בעבר, תופעות הלחץ, הדיכאון והחרדות הגיעו עד לדרגה של מגפה ממש. אנשים מבלים שנים על ספת הפסיכואנליטיקן בלי להגיע לשום התקדמות, ואצל רבים מהפסיכיאטרים כתיבת מרשמי תרופות הפכה לעניין אוטומטי כמעט, אף - על - פי שהשפעתן של התרופות נעלמת לעתים קרובות מיד עם סיום הטיפול התרופתי. הטיפולים המקובלים אינם מהווים עוד פתרון ארוך טווח.

הפסיכיאטר/נוירולוג ד"ר דויד סרוואן - שרייבר טוען שהיכולת לרפא את מכאובי הנפש שלנו מצויה בידינו. הוא ראה במו עיניו כיצד שיטות הטיפול הטבעיות מניבות תוצאות מעולות בקרב המטופלים שלו, ואצל מטופלים של עמיתיו. עם השיטות שהוא סוקר בספר זה נמנות: * טיפול באמצעות תנועות עיניים (EMDR) * ייצוב קצב הלב לשם שליטה על הרגשות * כוונון השעון הביולוגי באמצעות זריחה מלאכותית * אקופונקטורה * פעילות גופנית * שימוש בחומצות שומן אומגה 3 * פיתוח התקשורת הרגשית.

ד"ר דויד סרוואן - שרייבר הוא פרופסור לפסיכיאטריה בבית - הספר לרפואה של אוניברסיטת פיטסבורג ומייסד שותף של המרכז לרפואה משלימה במרכז הרפואי של אוניברסיטת פיטסבורג.


הוצאה: מטר.