תעצומות אישי

 

ליווי טלפוני

שירות מיוחד הניתן לפוגשי הסרטן, בני משפחתם וקרוביהם, המבקשים לקבל מידע, ליווי והכוונה הקשורים למסעם עם הסרטן כמו גם תחזוקה ודיוק של אורח חיים בריא ומאוזן לאורך זמן. השירות הינו שירות טלפוני חינמי המהווה לעיתים קרובות חשיפה ראשונית של הפונה עם עולם הרפואה המשולבת המציעה דרכים נוספות/משלימות לרפואה המערבית הקונבנציונלית. בפגישה הטלפונית ניתן לקבל הסבר על עמותת תעצומות ועל תפיסתה ההוליסטית המבוססת על שלושת ה"ת" – תודעה, תזונה, תנועה. במרכז השיחה  עומדים יעוץ והכוונה ראשונית ואישית הניתנים בהתאם למצבו ובקשתו של פוגש הסרטן: גיל, מצב בריאותי, סוג הסרטן, איזור מגורים ועוד. 

אנו מסייעים בהנגשת מידע חיוני בתחומים הבאים:

א. חשיפה של שיטות ריפוי ו/או טיפולים שעשויים להקל ולמנף את הריפוי, ההחלמה ואיזון הבריאות.

ב. המלצה לשיחת טלפון עם מבריא שפגש אותו סוג סרטן, במידה וכזה נמצא כזה במאגר.

ג. המלצה על רופאים, מטפלים ומומחים בשיטות הריפוי השונות, על פי בחירתו האישית של פוגש הסרטן.

השיחה הראשונית פותחת צוהר לעולם שלם ומקיף, בו עמותת תעצומות מתמחה ובו מציעה מספר דרכים עם הרבה ידע ולב פתוח. כל זאת על מנת לסייע לפוגש הסרטן לנווט ולדייק את הדרך מבלי ללכת לאיבוד.

1. לימוד ותירגול דרך מסע = מסע ההחלמה. נדרשת סבלנות רבה, הקשבה, אורך רוח ונחישות ופעמים רבות התנסות, בדיקת השיטה ותהייה דרך החיבור של פוגשי הסרטן לשיטה מסויימת ו/או למטפל. ההקשבה לגוף, לנפש ולרוח פותחת צוהר חדש ומשמעותי המסייע לעבור את התהליך ולדייקו.

2. לקיחת אחריות על התהליך. ברגע שפוגש הסרטן מתקשר, נחשף ומקשיב למידע, שואל שאלות, מבצע חיפוש, משווה, מעריך, מתבונן, מתייעץ וגם מחליט מה נכון לו – הוא נהיה שותף לתהליך ולוקח אחריות על בריאותו. הדבר מעניק לו שליטה על המצב, משפר את מצב רוחו ומהווה תנאי חשוב להחלמתו.

השיחות נעשות ע"י צוות מתנדבים מקצועי העונה לשם - "תעצומות אישי". החברים ב"תעצומות אישי" פגשו סרטן בעברם ובחרו את הדרך המתאימה להם. אנשי הצוות מקצועיים ובעלי וניסיון באחד ממקצועות הטיפול, אימון וליווי ועברו הכשרה ספציפית בתוקף תפקידם. חברים אלה ניחנו ביכולת מיוחדת של אמפתיה והקשבה, רגישות וניסיון אישי רב. 

עד כה סייע צוות "תעצומות אישי" לעשרות רבות של מתמודדים בעמותה. 

לפניות לצוות תעצומות אישי - 053-5285915

שותפים למסע

מתרגלים ותיקים בדרך המדיטציה והבודהיזם, העוברים הכשרה במסגרת תכנית ‘שותפים למסע’, מלווים אנשים המתמודדים עם מחלות קשות ומצבי משבר, שותפים למסע מזמינים את מי שרוצה וזקוק לליווי אישי לפנות אליהם. המתרגל הותיק ילווה את המתמודד בהתנדבות מלאה במסע ויהיה שותף משמעותי לדרך. עם השותף למסע ניתן לדבר על הכאב, על המוות, על היחסים ועל פרידה ללא חשש וללא טיוח המצב האמיתי. ביחד ניתן לחשוב ביחד על דרכים להקל על שכבות הסבל המיותרות, וניתן לפתח חברות וידידות שתלווה אתכם גם ברגעים הקשים.

אם אתם מעוניינים בשותף למסע שלכם, או רוצים ללמוד עוד על משמעות השותפות,
אנא צרו קשר בטלפון נייד: 054-2125400 שלומית,

או במייל shutafimlamasa@hotmail.com

 

אם אתם מכירים מישהו המתמודד עם מחלה קשה או משבר ויכול להיעזר נשמח מאד שתפנו אותו/אותה אלינו. אין צורך בהכרות מוקדמת עם הבודהיזם או ברקע כלשהו.

למידע נוסף על שותפים למסע - https://www.shutafimlamasa.com/

צרו איתנו קשר

לייעוץ אישי 

למידע כללי

websymbol_youtube.png

המסע שלכם מתחיל כאן! 

עמותת תעצומות ע"ר 580558138

בנק: U- BANK 26 מקבוצת הבינלאומי, חשבון מספר 45454

סניף 272 ,כיכר המדינה, תל-אביב 

© 2020 כל הזכויות שמורות לעמותת ״תעצומות״