top of page

הנס מתרחש בתודעה

כלים לתודעה עצמית כביטוי ישיר של המקור

סדנת אונליין 4 מפגשים

בהנחיית אביחי אבוהב

אנחנו מזמינים אתכם לסדנת אונליין בת 4 מפגשים
בהנחיית אביחי אבוהב

כאשר חוקרים את האנשים שחוו מה שמכונה "נס רפואי" או ניסים בכל שטח חיים אחר,
מגלים שקדם להם מהפך בתודעה שאיפשר שינוי רדיקלי בעולם הגשמי.

 

זאת הכוונה של הקורס הזה – להביא למהפך בתפיסה של עצמנו וביחס לחיים, לאפשר לעצמנו לצאת מתפיסה של "אני" אישיותי מוגבל בזמן ובמרחב  - לאני אינסופי שנמצא בשורש הזהות שלנו, להתעגן בו
ולחיות מתוכו באופן המיטיב ביותר.

נושאי המפגשים:

מפגש ראשון - להבין את התאים שלי

לגוף אין רצונות משלו, זה קונפליקט לא פתור בתודעה שמייצר "מחלה" בגוף שלנו, שמקורו לרוב בטראומה שחווינו ולא פוענחה ונמצאת בתת-המודע, כאן ועכשיו.

האינטליגנציה של המקור משקפת לנו זאת דרך הגוף כדי שנביא למודעות באופן ישיר ולא רק בדרכים עקיפות. במפגש הזה נבין את העקרונות של התודעה ונחקור ביחד את הסיבה למה שתאי הגוף שלנו מספרים לנו.

מפגש שני – לדבר עם התאים שלי

לרוב בני האדם הגוף נתפס כמשהו מוחצן, מעין כלי שאנו משתמשים בו ואין לנו גישה או השפעה אליו, אלא על ידי פעולות מבחוץ כגון תזונה, תרגילים, ופרקטיקות שונות.

במפגש הזה נבסס תפיסה של הגוף כבית המקדש שיש לנו בו גישה ישירה לשיח עם התאים, להתמרה של הזיכרון עפ"י מפה של תת-המודע.

ננשום, נעשה עיסוי, נרגיש ונשוחח עם התאים שלנו מתוך תדר של אהבה וחמלה, כדי להביא אותם לסנכרון עם תדר של תאים בריאים שמחוברים ללב.

מפגש שלישי – להתחבר לתדר של הבורא

אצל רובנו הקפיצה מתודעת "קורבן" לתודעת "בורא" נעשית תמידי ולא מודע, כאשר בעומק מושרשת אצלנו החוויה של פחד מהמוות והאמונה שאנחנו הגוף הזה.

במפגש הזה ננתח את המוות הפיזי כמראית עין של נפרדות, ונתחבר למקור האינסופי של הבריאה דרך חוויה של מוות מודע.

נלמד כיצד לתת לאינטליגנציה האינסופית של המקור לעשות בעבורנו את ה"עבודה" במקום לנסות לשלוט בחיים, להניח את ה"אני" האישיותי הקטן בצד, ולשתף פעולה עם משהו ענק, עם ה"אני האמיתי שלנו שהוא אלוהים בכבודו ובעצמו.

מפגש רביעי – לעשות מהפך אמיתי בחיים

השינוי אינו מתמצא בכך שפעם אחת חווינו את תודעת המקור בחיינו, אלא שלמדנו להתעגן בה, להעלות תדר בכל פעם שאנו שוכחים (וזה טבעי).

במפגש הזה נבין את הנשימה כ"יניקה" של אהבה, עם מיקוד בלב וכוונה מודעת לחיות מתוך שלמות ומלאות. נסרוק את הפרקטיקות שלנו ונחפש "קוקטייל" שמתאים לנו כדי לשנות קוטביות בהדרגה, לחיות מתוך ההוויה ולא מתוך ביטוי הקצה שלה באישיות.

ננסה להרכיב חיוויים, מדיטציה, דמיון מודרך, ומגוון רחב של פרקטיקות שייחודיות לכל אחד, שמאפשרים שמחה והתפעמות של הילד/ה הפנימי/ת שבתוכנו.

מדובר בהתעוררות ממשית שלנו למהות, לא רק בריפוי של סרטן, וזאת הזדמנות יוצאת דופן במסע הנשמה.

אנחנו מזמינים אתכם להצטרף לסדנה בת 4 מפגשים שתתקיים

בימי שני החל מה-19.8.24 בין השעות 18:00-19:30 באונליין.

המפגשים יוקלטו לצפייה חוזרת לנרשמים.

בני משפחה, חברים ומלווים מוזמנים באהבה, אנחנו בטוחים שכולכם תיהנו ותלמדו רבות. 
 

הסדנה מוגשת בדאנה - תרומה בסכום פתוח לפי יכולת ורוחב ליבכם

להמשך תמיכה של תעצומות בפוגשי סרטן ובני משפחותיהם.

 

מוזמנות.ים באהבה,
רות רואי וינשטיין, אביחי אבוהב וצוות תעצומות

אביחי אבוהב

אביחי אבוהב יצר את שיטת “מסע הנשמה” וכמדריך בינ"ל מלמד אותה בשלוש יבשות במשך שני  עשורים, בעיקר בספרד, ברזיל וישראל.

מנטור של מובילי דרך בישראל ובעולם.

בעל רקע אקדמי מגוון ונרחב בכמה אוניברסיטאות: טכניון (עתודאי, מהנדס חשמל), תואר שני בהצטיינות בין תחומי בספרות השוואתית, על תאוריות בספרות  ובמכניקה הקוונטית (אונ’ תל-אביב), ולמד לדוקטורט על חקר הזוהר בלאדינו (אונ’ גרנדה, ספרד).

 

אביחי הוא החל את דרכו בכור האטומי כנער שוחר מדע והיה במשלחת של משרד החוץ בארה”ב. קיבל תעודת מרפא מהאגודה הבריטית לריפוי ותקשור ותיעד כ-180 סרטי וידיאו ביוטיוב של תהליכי מדיטציה, ריפוי, התמרת דפוסים, תקשור, מסע אסטרלי, ראיה למרחק והגשמת ייעוד, אצל אנשים בארבע שפות.

כמו כן, הוא  פרסם שני ספרים בספרדית ופורטגזית, בני למעלה מ-300 עמודים על התעוררות התודעה האנושית: “הדרך לעצמי מפתחות להתעוררות התודעה האנושית  ו-“פני האלוהות שלנו: הדרך הייחודית שלך להארה” (2017).

 

אביחי קיבל חניכה בכמה מסורות רוחניות והתמסר לייעוד שלו לתרום להתעוררות התודעה  האנושית, דרך ריטריטים, סדנאות, פגישות אישיות, והרצאות.

 

הוא נשוי ואב לשני ילדים, פעיל בתחומי החינוך האלטרנטיבי לבני נוער, וליווה כמתנדב במשך שנים חולי סרטן וצוות רפואי בבית חולים במלגה ע”פ שיטת מסע הנשמה שפיתח כדרך רוחנית להגשמה עצמית.

 

הוא מנגן בכמה כלי מוסיקה, חי 20 בספרד, וב-6 שנים האחרונות חי ברזיל.

WhatsApp Image 2024-06-13 at 14.51.22.jpeg

חמשת העוגנים של תעצומות

Praying Girl

תקווה

Comforting Hands

תמיכה

Woman practicing yoga

תנועה

Image by Dose Juice

תזונה 

Image by Patrick Malleret

תודעה

bottom of page